JSFiddle

Raimondas's public fiddles

 • Paveiksliuko konvertavimas į HTML

  Šis įrankis skirtas konvertuoti paveiksliuką į HTML'o kodą, kuris gali būti panaudotas arba imituoti 90-ųjų internetą arba padaryti paveiksliuką kone visiškai neišsaugojamą (t.y. jį išsaugoti kaip paveiksliuką kompiuteryje galima būtų nebent padarius ekrano nuotrauką bei apkirpus - ko dauguma mirtingųjų tikrai nedarys).

 • Internetiniams WYSIWYG teksto redaktoriams skirtas HTML valytuvas

  Labai patogu rašyti didesnius tekstus internetui kokiame „LibreOffice“, gražiai juos suformatuoti ir tuomet nukopijuoti rezultatą į WYSIWYG tipo redaktorių savo naršyklėje. Bet tuomet netikėtai iškyla nauja bėda. Rezultatas neatrodo taip gražiai kaip originalas, nes, pasirodo, kopijuojant buvo pridėta nematomų HTML kodų, kurie tinklalapyje turi visai kitą prasmę. Šis įrankis (tiesa, šiuo metu dar gana ankstyvoje stadijoje) yra skirtas būtent tam, kad būtų įmanoma neredaguojant rankomis HTML’o pataisyti rezultatą.

 • Paslėptas RAR archyvas paveiksliuke

  Dėl tam tikrų RAR archyvų formato savybių, juos galima paslėpti paveiksliukuose (vėliau tuos paveiksliukus galima atsidaryti su bet kokiu RAR archyvatoriumi). Šis įrankis būtent ir skirtas tam, kad paprasčiau būtų galima tai padaryti. Tereikia užpildyti formą ir paspausti Paslėpti mygtuką. Paslėptas RAR archyvas paveiksliuke netrukus bus atsiųstas.

 • Kodo konvertavimas: BBCode į HTML

  Jei dėl kažkokių priežasčių prireikė konvertuoti BBCode į HTML, šis įrankis turėtų praversti

 • Adreso konvertavimas: HTTP, HTTPS į DATA

  Šis įrankis konvertuota bet kokį HTTP, HTTPS protokolo adresą į DATA (tinkamą įterpti tame pačiame dokumente).

 • HTTP užklausų tikrintuvas

  Šis įrankis skirtas pasitikrinti, kokie rezultatai gaunami su skirtingais parametrais, kreipiantis į įvairius interneto adresus HTTP protokolu.